Hakkımızda

1973’den beri ilaç sektöründe çalışan kurucu eczacıların bilgi ve tecrübeleri ile 2002 yılında Yıldız Ecza Deposu olarak çalışma hayatına başladık.

Kısa sürede 30’dan fazla ulusal ve uluslararası ilaç şirketlerinin ürünlerini bünyemize dahil ettik.

2005’te Özel Hastanelere de hizmet götürmeye başlayarak büyümemizi sürdürürken 2007 yılında 300 m2’lik 3 katlı binamıza taşındık.

2008 yılında bünyemizde Kamu Hastaneleri İhale Departmanı’nı kurduk. 2009 yılında da ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem belgemizi aldık ve bünyemizde Med-Estetik Departmanı’nı açtık.

Bugün kurucu eczacılarımız başta olmak üzere 40’ı aşkın yetkin insan kaynağımız ile hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz.

İzmir merkez depomuz, İzmir ve çevre illerle Antalya, Bursa, Ankara’ya hizmet verirken, Adana şubemiz, Adana ve çevre illerle birlikte Doğu, Güneydoğu ve İç Anadolu Bölgesi’nin bir kısmına hizmet götürüyor. 2020 yılında açılan İstanbul şubemiz ise İstanbul ve çevre illerle birlikte Karadeniz Bölgesi ve iç Anadolu Bölgesi’nin bir kısmına hizmet sunuyor.

Birleşmiş Milletler örgütünün sürdürülebilirlik kalkınma hedeflerini benimsiyor ve İzmir’deki ecza depomuzun çatısındaki 30 KW GES Santralinden enerji ihtiyaçlarını karşılıyor, soğuk zincir ilaçlarımızı “güneşle soğutuyoruz”. Kadın istihdamına önem vermekteyiz; çalışanlarımızın %60’ını kadınlar oluşturmaktadır. Tüm çalışanlarımıza çevre bilincini aşılıyor, çevreci yaklaşımımızla süreçlerimizi dijitalleşmeye önem veriyoruz ve kağıt kullanımını en aza indiriyoruz. Atık yönetim ilkelerine özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz

İnsan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak tüm müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmak. İlaç depolama ve dağıtımında dünya standartlarına bağlı kalarak küresel bir marka olmak. Bireylere güvenilir ilaç, tıbbi cihaz ve kozmetik ürün sağlamada oynadığımız kritik rolün bilinciyle ecza depolamada tercih edilen iş ortağı olmayı sürdürmek.

Misyonumuz

Sağlık hizmeti sunan profesyonellere güvenilir ve hızlı ürün dağıtımı gerçekleştirerek yanlarında olmak. Sektördeki yenilikleri takip ederek müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına anında cevap vermek ve onların değerine katkı sunmak. Operasyonlarımızda yenilikçi teknolojiler kullanarak sektörün öncüsü olma yolunda ilerlemek.

Değerlerimiz

customer-service
Müşteri Odaklı Yaklaşım
save-the-world
Sürdürülebilirlik
shield
Koşulsuz Kaliteli Ürün ve Hizmet
operational-cost
Operasyonel Verimlilik
binoculars
Çözüm Odaklılık
handshake
Karşılık Güven ve Saygı